-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №13 КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради по вул. Берегова, 14 в с. Шаровечка Хмельницького району Хмельницької області» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-013104-a
Завершена
586 821.60
UAH з ПДВ
Номер:
0cf9b51dd4eb47dca1c987fe91747d98
Внутрішній номер закупівлі:
25510650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-013104-a
Замовник:
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40888750
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Миколи Міхновського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зеленецька Інна Володимирівна +380972829587 1hmcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.п.8 п.13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
Очікувана вартість:
586 821.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №13 КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради по вул. Берегова, 14 в с. Шаровечка Хмельницького району Хмельницької області» (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.07.2025
Місце постачання
31336, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Шаровечка, вул. Берегова, 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія ДАО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43213760
-
Контактна особа:
Островський Дем’ян Анатолійович +380966577686
-
Адреса:
31344, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район с. Бахматівці, вулиця Центральна. будинок 102
Ціна пропозиції
548 343.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2025 17:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ed86972f54c454da0d8b7d7ca62db73
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-04-013104-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія ДАО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43213760
-
Адреса:
31344, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район с. Бахматівці, вулиця Центральна. будинок 102
Номер договору:
02/06
Сума договору:
548 343.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
456 953.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
04.06.2025 00:00
Статус:
Підписаний