-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №13 КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради по вул. Берегова, 14 в с. Шаровечка Хмельницького району Хмельницької області» (коригування)
Оголошено тендер
586 821.60
UAH
Номер:
e21b780cdb034a0d97b5667a78a42be5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-016748-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40888750
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Миколи Міхновського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40888750
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Миколи Міхновського, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
586 821.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №13 КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради по вул. Берегова, 14 в с. Шаровечка Хмельницького району Хмельницької області» (коригування)
Примітки:
Відповідно до п.п.8 п.13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 21 від 03.06.2025
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
04.06.2025 16:54
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до п.п.8 п.13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
-
Дата публікації:
04.06.2025 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума586 821.60 UAH