• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газ природний

Газ природний, скраплений або в газоподібному стані за кодом ДК 016:2010 (06.20.1); за кодом СPV за ДК 021:2015 «09123000-7- природний газ»

Завершена

781 491.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 814.92 UAH
Номер: 5e19db6a19d74ef6b8283b629507b3d8
Внутрішній номер закупівлі: 2550975
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-05-001111-c   
Замовник: Комунальний заклад вищої освіти "Дніпровський педагогічний коледж" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Олександр Акімов +380675668522 fin_kvnzdpk@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 781 491.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 814.92 UAH
Період уточнення: 05.10.2018 12:00 - 12.10.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2018 12:00 - 22.10.2018 12:00
Аукціон: 23.10.2018 13:08 - 23.10.2018 13:35
Період кваліфікації: 23.10.2018 13:35 - 25.10.2018 11:32
Період завантаження договору: 23.10.2018 13:35 - 12.11.2018 13:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 52273 метри кубічні
Період постачання 22.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 49054, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. О. Поля,83 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"

Оскарження: 23.10.2018 13:35 - 04.11.2018 23:00
Початкова пропозиція 627 276.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
627 276.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2018 11:32
Документи 39
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Початкова пропозиція 653 402.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 402.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 31
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Початкова пропозиція 682 162.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
682 162.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 44
Скарги 0

Контракти

Номер: ad71aa39511d4796a73f6a10046a3a9e
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-05-001111-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
Номер договору: 41SBDpz1203-18
Сума договору: 627 276.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 07.11.2018 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
договор по газу 07.11.18.pdf
p7s
sign.p7s