• Відкриті торги
  • КЕП

Газ природний

627 276.00 UAH з ПДВ
Номер: ad71aa39511d4796a73f6a10046a3a9e
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-05-001111-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 41SBDpz1203-18
Дата підписання: 07.11.2018 11:00
Період дії договору: 01.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 627 276.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 627 276.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 52273 метри кубічні
Період постачання 22.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 49054, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. О. Поля,83 На карті