-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-011541-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
743c6547ed434a1c988aae6e9eca020a
Внутрішній номер закупівлі:
25509307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-011541-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Микола Юрійович +380442003753 kyivobl.infrastruktura@tax.gov.ua https://kyivobl.tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 16:08 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 16:08 - 12.06.2025 07:00
Аукціон:
з 13.06.2025 13:12
Період кваліфікації:
12.06.2025 07:00 - 17.06.2025 13:26
Період завантаження договору:
23.06.2025 00:00 - 03.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів