• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: 25106e05171a478386457e43e6286f5b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-07-016480-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДПС у Київській області
Замовник: Головне управління ДПС у Київській області
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.05.2025 17:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума600 000.00 UAH