-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП "НАЕК "Енергоатом"
Тендер Prozorro UA-2018-09-13-002390-c
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
3e99f26d7e2e49ca96d701a61221cb0c
Внутрішній номер закупівлі:
2550472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-13-002390-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Матюшенко Роксолана Сергіївна +380442069768 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2018 15:56 - 28.09.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2018 15:56 - 08.10.2018 16:00
Аукціон:
09.10.2018 15:39 - 09.10.2018 16:12
Період кваліфікації:
09.10.2018 16:12 - 17.10.2018 13:04
Період завантаження договору:
09.10.2018 16:12 - 29.10.2018 16:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП "НАЕК "Енергоатом"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.03.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ"
Оскарження: 09.10.2018 16:12 - 28.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35076875
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ" +380442343619 office@kpdconsulting.com.ua http://www.kpdconsulting.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03143, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 142, квартира 13
Оскарження: 09.10.2018 16:12 - 28.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 785 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 635 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2018 13:04
Документи
23
Скарги
0
ПРЕДСТАВНИЦТВО "БЕЙКЕР І МАКЕНЗІ - СІ АЙ ЕС, ЛІМІТЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26080054
-
Контактна особа:
ПРЕДСТАВНИЦТВО "БЕЙКЕР І МАКЕНЗІ - СІ АЙ ЕС, ЛІМІТЕД" +380445900101 olena.batmanova@bakermckenzie.com http://www.bakermckenzie.com/
-
Адреса:
Україна, М.КИЇВ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ВУЛ.БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА БУД.24 5900101
Початкова пропозиція
2 527 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30373906
-
Контактна особа:
Галина Христіанінова +380442841865 tendery@bakertilly.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Фізкультури, 28
Початкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ КПМГ-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Початкова пропозиція
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4157896e0c34a789f263b24802ee4a1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-13-002390-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35076875
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ" +380442343619 office@kpdconsulting.com.ua http://www.kpdconsulting.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03143, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 142, квартира 13
Номер договору:
37-028-01-18-00938
Сума договору:
1 635 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.07.2019 00:00
Дата підписання:
06.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний