-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП "НАЕК "Енергоатом"
1 635 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4157896e0c34a789f263b24802ee4a1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-13-002390-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35076875
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КПД КОНСАЛТИНГ" +380442343619 office@kpdconsulting.com.ua http://www.kpdconsulting.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03143, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 142, квартира 13
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37-028-01-18-00938
Дата підписання:
06.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.07.2019 00:00
Сума договору:
1 635 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 635 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП "НАЕК "Енергоатом"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.03.2019