-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-006028-a
Завершена
108 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 080.00 UAH
Номер:
fcb274992fda49eba14250e1e9204533
Внутрішній номер закупівлі:
25503783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-006028-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 12:40 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 12:40 - 12.06.2025 14:00
Аукціон:
13.06.2025 14:56 - 13.06.2025 15:19
Період кваліфікації:
13.06.2025 15:19 - 18.06.2025 15:46
Період завантаження договору:
24.06.2025 00:00 - 04.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 000.00 Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом