-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Оголошено тендер
108 000.00
UAH
Номер:
9876c4a6bfab447ba66c4a880d2482db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-007247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Примітки:
Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометри
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.06.2025 12:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума108 000.00 UAH