-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-005555-a
Торги відмінено
593 833.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 969.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 969.17 UAH
Номер:
f3cfee3c715a4a1cabbc1b84692d8dd7
Внутрішній номер закупівлі:
25503040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-005555-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
593 833.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 12:33 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 12:33 - 12.06.2025 00:00
Аукціон:
12.06.2025 12:05 - 12.06.2025 12:28
Період кваліфікації:
12.06.2025 12:28 - 17.06.2025 16:37
Період завантаження договору:
23.06.2025 00:00 - 03.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5828ec8986a0425098c8beceffd76ccb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Відмінити відкриті торги за предметом закупівлі невірно вказаний код ДК ЄЗС товарів ,що оголошені на закуплю унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2025-06-04-005555-a на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
23.06.2025 17:33 - 04.07.2025 00:00
Дата опублікування:
23.06.2025 17:33
Дата виконання:
04.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴593 833.33 Набої