• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набої

Оголошено тендер

593 833.33 UAH
Номер: 004d5ce1c4094b908ef3e1f3c31ed104
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-04-006217-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Очікувана вартість: 593 833.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набої
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування: 04.06.2025 11:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума593 833.33 UAH