-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для автотракторної техніки
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-003496-a
Завершена
237 549.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 187.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 187.75 UAH
Номер:
845df67c2e24480abaa0b91c065cf212
Внутрішній номер закупівлі:
25501251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-003496-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33962950
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 88Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Сіянко +380522331383 kpku2005@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 549.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 11:03 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 11:03 - 12.06.2025 10:00
Аукціон:
13.06.2025 13:22 - 13.06.2025 14:03
Період кваліфікації:
13.06.2025 14:03 - 09.07.2025 17:37
Період завантаження договору:
15.07.2025 00:00 - 25.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 549.00 Шини для автотракторної техніки