-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для автотракторної техніки
Оголошено тендер
237 549.00
UAH
Номер:
f712d149dfd54f6ebe2fe716f1c01b82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-004573-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33962950
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 88Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33962950
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 88Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
237 549.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для автотракторної техніки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.06.2025 10:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шина 15,5 R38
Кількість
6 одиниця
Період постачання
(не задано)
Шина 14,00-20
Кількість
6 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти місцевого бюджету, кошти підприємства
Сума237 549.00 UAH