-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти
Тендер Prozorro UA-2025-06-03-011917-a
Завершена
156 620.00
UAH без ПДВ
Номер:
02cffc25d391464aaf8a51fb35de9b1e
Внутрішній номер закупівлі:
25495189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-03-011917-a
Замовник:
Відділ освіти Сквирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934956
-
Адреса:
09001, Україна, Київська область, Сквира, вул.Богачевського, 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Олексій Юрійович +380456852575 alexblood85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-23-012113-a
Очікувана вартість:
156 620.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капуста білоголова свіжа
Кількість
275 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Цибуля зелена свіжа
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Помідори (томати) свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Огірки свіжі
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Редиска свіжа
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Кабачки свіжі
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Салат зелений свіжий
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Кріп свіжий
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Перець солодкий свіжий
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Петрушка молода свіжа
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Часник свіжий
Кількість
14 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Яблука свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Банани свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Апельсини свіжі
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Лимони свіжі
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Груші свіжі
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Руденко Андрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117701134
-
Контактна особа:
Руденко Андрій Анатолійович 0977583899
-
Адреса:
09181, Україна, Київська область, с.Поправка, вул. Шевченка, 6
Ціна пропозиції
156 620.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2025 16:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
49d7cdf3a8d4485fa8519c62bcb7b642
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-03-011917-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Руденко Андрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117701134
-
Адреса:
09181, Україна, Київська область, с.Поправка, вул. Шевченка, 6
Номер договору:
6/2/а
Сума договору:
149 620.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
02.06.2025 00:00
Статус:
Розірваний