-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Овочі, фрукти
Оголошено тендер
156 620.00
UAH
Номер:
447f85dc6e4a4964a588cfb50061bf63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-02-014505-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Сквирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934956
-
Адреса:
09001, Україна, Київська область, Сквира, вул.Богачевського, 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Сквирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934956
-
Адреса:
09001, Україна, Київська область, Сквира, вул.Богачевського, 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти
Примітки:
пп.6 п.13 Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 зі змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.06.2025 16:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за UA-2025-05-23-012113-a. Так, (31.05.2025) відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за UA-2025-05-23-012113-a. З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції.
-
Дата публікації:
02.06.2025 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капуста білоголова свіжа
Кількість
275 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Цибуля зелена свіжа
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Помідори (томати) свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Огірки свіжі
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Редиска свіжа
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Кабачки свіжі
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Салат зелений свіжий
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Кріп свіжий
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Перець солодкий свіжий
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Петрушка молода свіжа
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Часник свіжий
Кількість
14 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Яблука свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Банани свіжі
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Апельсини свіжі
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Лимони свіжі
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Груші свіжі
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСквирська
Сума62 650.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСквирська
Сума93 970.00 UAH