• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном

Завершена

2 833 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 28 333.33 UAH
Номер: b162eb917fd14f1a9691131759b5241d
Внутрішній номер закупівлі: 25484529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-03-001341-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 833 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.06.2025 09:35 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2025 09:35 - 12.06.2025 00:00
Аукціон: 12.06.2025 12:45 - 12.06.2025 13:20
Період кваліфікації: 12.06.2025 13:20 - 24.06.2025 15:56
Період завантаження договору: 30.06.2025 00:00 - 10.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 833 333.33 Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном