-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном
Оголошено тендер
3 400 000.00
UAH
Номер:
42c9f49a9aa84011a714d8223aa0b234
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-03-001006-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнання
Дата опублікування:
03.06.2025 09:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 400 000.00 UAH