-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
І.2 20 Дослідження та розробки в галузі військових наук
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-001201-a
Завершена
2 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Номер:
8ee53245643246bf8bead3978be27f07
Внутрішній номер закупівлі:
2547948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-001201-a
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 15:56 - 28.09.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 15:56 - 08.10.2018 13:00
Аукціон:
09.10.2018 14:40 - 09.10.2018 15:01
Період кваліфікації:
09.10.2018 15:01 - 16.10.2018 12:17
Період завантаження договору:
09.10.2018 15:01 - 29.10.2018 15:01
Нецінові критерії:
кваліфікація 30%
Кількість штатних працівників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у відповідній до предмету закупівлі (тематики лоту) галузі науки, та будуть залучені до виконання роботи
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення елементів модульних конструкцій балістичної та протимінної стійкості на основі керамічних та алюмінієвих сплавів
×
-
ДК 015-97:
I.2 20 Дослідження та розробки в галузі військових наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЗОВИЙ ЦЕНТР КРИТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "МІКРОТЕК"
Оскарження: 09.10.2018 15:01 - 27.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22900497
-
Контактна особа:
Наталія Романенко +380677789860 bckt@ukr.net
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЕЖЕНА ПОТЬЄ, будинок 8-А
Оскарження: 09.10.2018 15:01 - 27.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 187 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2018 12:17
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "ВОГНЯНА ВАРТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41411770
-
Контактна особа:
Андрій Башук +380672363405 vognyana.varta@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУРЕНІВСЬКА, будинок 21
Початкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f4de378364c47639f27e6301187ce41
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001201-a-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЗОВИЙ ЦЕНТР КРИТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "МІКРОТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22900497
-
Контактна особа:
Наталія Романенко +380677789860 bckt@ukr.net
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЕЖЕНА ПОТЬЄ, будинок 8-А
Номер договору:
ДЗ/61-2018
Сума договору:
2 187 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний