-
Відкриті торги
-
КЕП
І.2 20 Дослідження та розробки в галузі військових наук
2 187 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7f4de378364c47639f27e6301187ce41
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001201-a-b1
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЗОВИЙ ЦЕНТР КРИТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "МІКРОТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22900497
-
Контактна особа:
Наталія Романенко +380677789860 bckt@ukr.net
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЕЖЕНА ПОТЬЄ, будинок 8-А
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДЗ/61-2018
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 187 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення елементів модульних конструкцій балістичної та протимінної стійкості на основі керамічних та алюмінієвих сплавів
×
-
ДК 015-97:
I.2 20 Дослідження та розробки в галузі військових наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019