• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

І.1 02 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук

Завершена

1 100 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
Номер: 9bd2dbefacce48dc9a33f5425708d8e4
Внутрішній номер закупівлі: 2547935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-20-001176-a   
Замовник: Міністерство освіти і науки України
Контактна особа: Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 000.00 UAH
Період уточнення: 20.09.2018 15:47 - 28.09.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 20.09.2018 15:47 - 08.10.2018 13:00
Аукціон: 09.10.2018 11:14 - 09.10.2018 11:35
Період кваліфікації: 09.10.2018 11:35 - 16.10.2018 12:28
Період завантаження договору: 09.10.2018 11:35 - 29.10.2018 11:35
Нецінові критерії:
кваліфікація 30%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення тест-системи для одночасного визначення трьох молекулярних маркерів внутрішньосудинного тромбоутворення
Код ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробок
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01601, Україна, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Початкова пропозиція 1 100 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 089 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0
Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної Академії Наук України

Оскарження: 09.10.2018 11:35 - 27.10.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 100 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 089 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2018 12:28
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 9c120a54874b493a92695b8033e9ba97
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-20-001176-a-b1
Постачальник: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної Академії Наук України
Номер договору: ДЗ/59-2018
Сума договору: 1 089 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 05.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
ДЗ-59-ІнстБіохімії.PDF
p7s
sign.p7s