-
Відкриті торги
-
КЕП
І.1 02 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук
1 089 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9c120a54874b493a92695b8033e9ba97
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001176-a-b1
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної Академії Наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417288
-
Контактна особа:
Науменко Людмила Євгенівна 380442345974, 380442345979 lyudmila_naum@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, вулиця Леонтовича,будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДЗ/59-2018
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 089 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення тест-системи для одночасного визначення трьох молекулярних маркерів внутрішньосудинного тромбоутворення
×
-
ДК 015-97:
6054 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019