-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
І.1 01 Дослідження та розробки в галузі фізико-математичних наук
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-001129-a
Завершена
2 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
66af0c08abd64361816499b5e57fbbde
Внутрішній номер закупівлі:
2547929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-001129-a
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 15:33 - 28.09.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 15:33 - 08.10.2018 13:00
Аукціон:
09.10.2018 14:56 - 09.10.2018 15:23
Період кваліфікації:
09.10.2018 15:23 - 16.10.2018 12:31
Період завантаження договору:
09.10.2018 15:23 - 29.10.2018 15:23
Нецінові критерії:
кваліфікація 30%
Кількість штатних працівників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у відповідній до предмету закупівлі (тематики лоту) галузі науки, та будуть залучені до виконання роботи
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення технології виявлення та високоточного супроводу повітряних об’єктів
×
-
ДК 015-97:
I.1 01 Дослідження та розробки в галузі фізико-математичних наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ХМАРОЧОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30035865
-
Контактна особа:
ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ХМАРОЧОС" +380504667214 hmarochos50@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 56
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Харківський національний університет радіоелектроніки
Оскарження: 09.10.2018 15:23 - 27.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071197
-
Контактна особа:
Харківський національний університет радіоелектроніки +380679516438 serhii.lazarev@nure.ua http://nure.ua/
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська обл., Харків, пр-т Науки, 14
Оскарження: 09.10.2018 15:23 - 27.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2018 12:31
Документи
17
Скарги
0
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312223
-
Контактна особа:
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" +380931959999 egor_yakovlev@kipt.kharkov.ua http://www.kipt.kharkov.ua/
-
Адреса:
61108, Україна, Харківська обл., Харків, м.Харків, вул. Академічна 1
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
269fbea5e0324fba9a5014f7dfedc840
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001129-a-b1
Постачальник:
Харківський національний університет радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071197
-
Контактна особа:
Харківський національний університет радіоелектроніки +380679516438 serhii.lazarev@nure.ua http://nure.ua/
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська обл., Харків, пр-т Науки, 14
Номер договору:
ДЗ/60-2018
Сума договору:
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний