-
Відкриті торги
-
КЕП
І.1 01 Дослідження та розробки в галузі фізико-математичних наук
2 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
269fbea5e0324fba9a5014f7dfedc840
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001129-a-b1
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Харківський національний університет радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071197
-
Контактна особа:
Харківський національний університет радіоелектроніки +380679516438 serhii.lazarev@nure.ua http://nure.ua/
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська обл., Харків, пр-т Науки, 14
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДЗ/60-2018
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 000 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення технології виявлення та високоточного супроводу повітряних об’єктів
×
-
ДК 015-97:
I.1 01 Дослідження та розробки в галузі фізико-математичних наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019