-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-000964-a
Завершена
677 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 770.00 UAH
Номер:
b9adb8dca41a47438285dd667f0f87f9
Внутрішній номер закупівлі:
25470705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-000964-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
677 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 09:36 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 09:36 - 10.06.2025 09:00
Аукціон:
11.06.2025 15:48 - 11.06.2025 16:12
Період кваліфікації:
11.06.2025 16:12 - 16.06.2025 08:43
Період завантаження договору:
22.06.2025 00:00 - 02.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴677 000.00 Послуги з технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження