• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження

Оголошено тендер

677 000.00 UAH
Номер: 14bb36706643416aafd1f16d11e8fc85
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-02-001265-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 677 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.06.2025 09:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума677 000.00 UAH