-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дров'яна деревина
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-000466-a
Завершена
199 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
84be4863ad434da1ba626de93e370cd0
Внутрішній номер закупівлі:
25470201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-000466-a
Замовник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончарук Світлана Петрівна +380686546506 dnz.step@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 09:06 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 09:06 - 10.06.2025 00:00
Аукціон:
з 10.06.2025 14:10
Період кваліфікації:
10.06.2025 00:00 - 10.06.2025 14:40
Період завантаження договору:
16.06.2025 00:00 - 26.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 500.00 Дров'яна деревина