-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина
Оголошено тендер
199 500.00
UAH
Номер:
adc87b6da9fa42b6bc418051a839c25e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-02-000475-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дров'яна деревина
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.06.2025 08:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепанівка
Сума199 500.00 UAH