-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2025-05-30-006092-a
Торги не відбулися
47 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 470.00 UAH
Номер:
d562bde083fc47b798375e013d386df7
Внутрішній номер закупівлі:
25465036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-30-006092-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2025 14:38 - 05.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2025 14:38 - 08.06.2025 00:00
Аукціон:
з 09.06.2025 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 000.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади