-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
47 000.00
UAH
Номер:
33a4d00a1d9643e5b36ad856b013ddfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-30-007102-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
30.05.2025 14:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення безперебійного функціонування КП "Володимирська стоматологічна поліклініка" Володимирської міської ради. Потреба сформована станом на 29.05.2025р.
-
Дата публікації:
30.05.2025 14:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фотополімерна лампа Woodpecker LED-C
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Воскотопка з електрошпателем ВШ-02
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Содоструйний наконечник АР-Н, Woodpecker DTE, М4/Midwest
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума47 000.00 UAH