• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Напівчеревики захисні демісезонні

Завершена

148 260.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 741.30 UAH
Номер: ffc6f3218d3342b5be9c39fae87a52c5
Внутрішній номер закупівлі: 25463855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-30-004632-a   
Замовник: Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
Контактна особа: Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 148 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.05.2025 13:09 - 04.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2025 13:09 - 07.06.2025 00:00
Аукціон: 09.06.2025 15:10 - 09.06.2025 15:33
Період кваліфікації: 09.06.2025 15:33 - 13.06.2025 08:16
Період завантаження договору: 19.06.2025 00:00 - 29.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 260.00 Напівчеревики захисні демісезонні