-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівчеревики захисні демісезонні
Оголошено тендер
148 260.00
UAH
Номер:
793f7eee7ef245f09835c9cd5d8e1872
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-30-003182-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напівчеревики захисні демісезонні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.05.2025 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума148 260.00 UAH