-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-011354-a
Завершена
7 056 414.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 282.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 282.07 UAH
Номер:
dfc63ea886764bbe9a0c6e2b3933881e
Внутрішній номер закупівлі:
25457449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-29-011354-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коренькова Валентина Олександрівна 380976371897 yukpzheo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 056 414.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2025 16:36 - 08.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2025 16:36 - 11.06.2025 00:00
Аукціон:
з 11.06.2025 14:44
Період кваліфікації:
11.06.2025 00:00 - 16.06.2025 12:29
Період завантаження договору:
22.06.2025 00:00 - 02.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 056 414.00 Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ