-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
Оголошено тендер
7 056 414.00
UAH
Номер:
2571a69fffcd49baa524784d1054df9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-29-011090-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 056 414.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.05.2025 15:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється для виконання поточного ремонту покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ, в приміщенні якої знаходяться більш як 10 різних установ та організацій, що надають соціальні послуги широкого спектру населенню різних груп, у тому числі особам з інвалідністю, а тому наявна соціальна потреба у забезпеченні фізичного доступу до приміщень, де надаються соціальні послуги (Забезпечення Інклюзивності при наданні послуг, що передбачає надання соціальних послуг з урахуванням потреб усіх категорій населення, включаючи людей з обмеженими можливостями, дітей, людей похилого віку, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та інші групи.)
-
Дата публікації:
29.05.2025 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 09.06.2021 № 590
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума2 261 600.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 794 814.00 UAH