-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби для чищення та догляду за зброєю
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-002298-a
Торги не відбулися
43 590.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 435.90 UAH
мін. крок: 1% або 435.90 UAH
Номер:
fd515f3e6c4e456db1788959cb343953
Внутрішній номер закупівлі:
25448322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-29-002298-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Городиський Олександр Миколайович +380444519784 Horodisky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2025 10:33 - 04.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2025 10:33 - 07.06.2025 12:00
Аукціон:
з 09.06.2025 14:31
Період кваліфікації:
07.06.2025 12:00 - 17.06.2025 17:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 590.00 Засоби для чищення та догляду за зброєю