• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби для чищення та догляду за зброєю

Оголошено тендер

43 590.00 UAH
Номер: bec7b2146b0b4312a0a1467f604493d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-29-002738-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 43 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби для чищення та догляду за зброєю
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.05.2025 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума43 590.00 UAH