-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка для підлоги, клей для плитки, заповнювач швів
Тендер Prozorro UA-2025-05-28-004158-a
Завершена
190 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 952.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 952.50 UAH
Номер:
b4b894f22f574a90b92a0e480a427f2c
Внутрішній номер закупівлі:
25435963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-28-004158-a
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Чечелюк +380964089710 sveta27dasa@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2025 11:28 - 02.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2025 11:28 - 05.06.2025 00:00
Аукціон:
з 05.06.2025 14:33
Період кваліфікації:
05.06.2025 00:00 - 05.06.2025 15:43
Період завантаження договору:
11.06.2025 00:00 - 21.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 500.00 Плитка для підлоги, клей для плитки, заповнювач швів