-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка для підлоги, клей для плитки, заповнювач швів
Оголошено тендер
190 500.00
UAH
Номер:
a9a71fd2abb44955a4a2b48199be20f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-28-004707-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плитка для підлоги, клей для плитки, заповнювач швів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.05.2025 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 500.00 UAH