-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"
Тендер Prozorro UA-2025-05-27-000910-a
Завершена
906 199.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 061.99 UAH
мін. крок: 1% або 9 061.99 UAH
Номер:
56ddc6c59dd04ed79e680f40e2661009
Внутрішній номер закупівлі:
25418609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-27-000910-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380997400870 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
906 199.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2025 09:20 - 01.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2025 09:20 - 04.06.2025 09:23
Аукціон:
з 05.06.2025 13:39
Період кваліфікації:
04.06.2025 09:23 - 06.06.2025 11:57
Період завантаження договору:
12.06.2025 00:00 - 22.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴906 199.00 Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"