-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"
Оголошено тендер
906 199.00
UAH
Номер:
eee41e3da7d248a2a07fc82fcec83fea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-27-001036-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
906 199.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування:
27.05.2025 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума906 199.00 UAH