-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (гелій 99,9% для хроматографії)
Тендер Prozorro UA-2025-05-26-012995-a
Завершена
32 152.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 160.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 160.76 UAH
Номер:
3854f7e87f134006997151ce1976e4ea
Внутрішній номер закупівлі:
25416404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-26-012995-a
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 152.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2025 17:04 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2025 17:04 - 03.06.2025 02:00
Аукціон:
04.06.2025 14:08 - 04.06.2025 14:37
Період кваліфікації:
04.06.2025 14:37 - 17.07.2025 11:49
Період завантаження договору:
23.07.2025 00:00 - 02.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 152.80 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (гелій 99,9% для хроматографії)