• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (гелій 99,9% для хроматографії)

Оголошено тендер

32 152.80 UAH
Номер: 030ebbe10a0b47d995906429b9293715
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-26-016526-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Очікувана вартість: 32 152.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (гелій 99,9% для хроматографії)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 26.05.2025 16:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (гелій 99,9% для хроматографії)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 2 балон
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301020 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері охорони здоров'я
Сума32 152.80 UAH