• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобіль типу "пікап"

Завершена

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Номер: d4231a5f08834cb6bae593e32081977a
Внутрішній номер закупівлі: 25413387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-26-009977-a   
Замовник: Військова частина А4458
Контактна особа: Євген Шаповал +380966657977 e.shapoval@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2025 15:15 - 02.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2025 15:15 - 05.06.2025 00:00
Аукціон: з 05.06.2025 15:38
Період кваліфікації: 05.06.2025 00:00 - 09.06.2025 12:51
Період завантаження договору: 15.06.2025 00:00 - 25.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 600 000.00 Автомобіль типу "пікап"