-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль типу "пікап"
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
9fbc3ef0619f4f248fb330976937650a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-26-012749-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А4458
×
-
Код ЄДРПОУ:
26629577
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпро
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А4458
×
-
Код ЄДРПОУ:
26629577
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпро
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль типу "пікап"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.05.2025 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума1 600 000.00 UAH