• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний, перший сорт особливої чистоти)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 452 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 452 дні назад

3 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19.80 UAH
Номер: 59413c0ae9c04884a6dee539f5a34092
Внутрішній номер закупівлі: 25412750
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-26-009147-a   
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Контактна особа: Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2025 14:51 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2025 14:51 - 03.06.2025 01:00
Аукціон: 04.06.2025 13:50 - 04.06.2025 14:13
Період кваліфікації: 04.06.2025 14:13 - 06.06.2025 14:49
Період завантаження договору: 12.06.2025 00:00 - 22.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 960.00 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний , перший сорт особливої чистоти)