-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний, перший сорт особливої чистоти)
Оголошено тендер
3 960.00
UAH
Номер:
92d2b3a6630946b8b17431c01bf5a563
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-26-010629-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний, перший сорт особливої чистоти)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
26.05.2025 14:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний, перший сорт особливої чистоти)
Кількість
2 балон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301020 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері охорони здоров'я
Сума3 960.00 UAH