-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дорожні знаки
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-011381-a
Відсутні
Завершена
91 584.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 915.84 UAH
мін. крок: 1% або 915.84 UAH
Номер:
9759ba26d97b434499e37545ada2eb05
Внутрішній номер закупівлі:
25386284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-011381-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 584.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 15:47 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 15:47 - 30.05.2025 12:00
Аукціон:
02.06.2025 13:21 - 02.06.2025 13:56
Період кваліфікації:
02.06.2025 13:56 - 04.06.2025 00:04
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 584.00 Дорожні знаки