-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дорожні знаки
Оголошено тендер
91 584.00
UAH
Номер:
c39fcde988bc45e485a0882fdc1f1737
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-22-012361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
91 584.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дорожні знаки
Примітки:
Відсутні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.05.2025 15:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Знак дорожній 3.21 ІІ типорозмір д700 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 1.37 ІІ типорозмір А900 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 2.1 ІІ типорозмір А900 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 5.38.1 ІІ типорозмір 700х700 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 5.38.2 ІІ типорозмір 700х700 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 1.28 ІІ типорозмір А900 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 1.31.4 І типорозмір 600х300 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній 1.31.6 І типорозмір 600х300 ДСТУ 4100-2021 клас 1а
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума91 584.00 UAH