-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аудіообладнання
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-010894-a
Аудіообладнання
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
0df6ef1b6ea54fb4937935cb331e7476
Внутрішній номер закупівлі:
25385548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-010894-a
Замовник:
Київська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Толкан +380442027110 tolkanlena@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 16:19 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 16:19 - 30.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
30.05.2025 00:00 - 03.06.2025 10:49
Період завантаження договору:
09.06.2025 00:00 - 19.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Аудіообладнання