• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аудіообладнання

Оголошено тендер

145 000.00 UAH
Номер: aaf2d9726e494ae8a9a5308dda08fdc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-22-012913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київська міська рада
Замовник: Київська міська рада
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аудіообладнання
Примітки: Аудіообладнання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.05.2025 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписАудіообладнання
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума145 000.00 UAH